آفرهای ویژه

ار وبلاگ دیدن فرمایید

مطالب آموزشی

از وبلاگ دیدن فرمایید

کدبانوها 9 کدبانو وجود دارد

نمایش 1 - 9 از 9 آیتم
 • کدبانو آذر

  کدبانو آذر از سال 92 فعالیت حرفه ای خودشان را در زمینه مواد اولیه طبخ غذا آغاز کرده اند و تا به الان موفق به گسترش فعالیتشون و همکاری با بسیاری از فروشگاه ها شده اند . ایشون ساکن منطقه 16 ، محله نازی اباد تهران هستند . اگر به دنبال رنگ و بوی غذای اصیل ایرانی هستید کدبانو آذر پیشنهاد ما به شماست .

 • کدبانو رزا

  کدبانو رزا از سال 91 به صورت مداوم و حرفه ای مشغول آماده سازی محصولات خانگی میباشد و هدف ایشون آماده سازی محصولات با بهترین مواد اولیه و فروش با قیمت مناسب میباشد .

  آشپزخانه کدبانو رزا

 • کدبانو شیرین

  کدبانو شیرین فرهنگی بازنشسته هستند و از آنجایی که از جوانی علاقه وافری به آشپزی و ابداع و نوآوری در این امر داشته اند با مطالعه کتابهای مربوط به آشپزی و جستجو در اینترنت و شبکه های مختلف سعی در تکمیل اطلاعات خودشون کردند و سپس در دوران فراغت، آشپزی را بعنوان شغل دوم انتخاب کرده و از آنجایی که با استقبال فراوان دوستان و آشنایان خود رو به رو شده اند به مدت 3 سال است که به صورت حرفه ای این کار را دنبال میکنند . اگر به دنبال رنگ بوی دست پخت مادران خود هستید کدبانو شیرین بهترین انتخاب شماست .

 • کدبانو متین

  کد بانو متین ساکن منطقه5 و محله جنت اباد تهران هستند . هميشه به آشپزي علاقه داشته اند و اين باعث شد كه دائماً در حال يادگيري و تلفيق  دستور های غذایی خاص و جديد باشند، بیش از 3 سال است كه حرفه آشپزی را به صورت حرفه ای دنبال کرده و تعريف و تشويق اطرافيان را در پیشرفت خود بسیار موثر میدانند .

 • کدبانو مرجان

  کدبانو مرجان از سال 89 شروع به فعالیت در زمینه کیک های عصرانه و شیرینی های خشک کرده اند و تا به امروز چندین نمایشگاه جهت فروش محصولات خود برگذار کردند که  بسیار استقبال شده است . ایشون ساکن منطقه 4 ، محله آریا شهر تهران هستند . 

 • کدبانو منیره

  کدبانو منیره از سال 1394 بعد از رفتن چندین کلاس شیرینی و کیک پزی شروع به فعالیت حرفه ای در زمینه انواع کیک و شیرینی کرده اند و با چندین قنادی معروف تهران همکاری میکنند . 

 • کدبانو نازنین

  کدبانو نازنین از سال 90 در ضمینه انواع شیرینی ، کیک و دسر فعالیت دارد و در پس از مدت کمی از شروع کار خود توانسته تعداد بسیار زیادی مشتری پیدا کند . ایشون ساکن منطقه 3 تهران و محله دولت هستند . 

 • کدبانو هنگامه

  کدبانو هنگامه ساکن منطقه 4 تهران هستند . سالهاست که در ضمینه آشپزی فعالیت میکنند و تمام محصولات را به صورت تجربی آموخته اند . اگر به دنبال رنگ بوی آشپزی سنتی ایرانی هستید کدبانو هنگامه بهترین انتخاب برای شماست .

نمایش 1 - 9 از 9 آیتم