شرایط و ضوابط استفاده :

 

لطفا پیش از استفاده از خدمات لمو قوانین و مقررات زیر را به دقت مطالعه کنید. سفارش شما مشتریان محترم به معنای آگاهی و پیروی شما از قوانین فوق الذکر میباشد.

 

 1. گروه اینترنتی لمو تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد.
 2. لمو یک رستوران نیست بلکه محصولات لمو توسط خانم‌های خانه‌دار در سطح شهر تهران و در منازل آنها تهیه می‌شود.
 3. مسئولیت سلامتی غذاها، کاملا به عهده هر کدبانو (تامین کننده غذا) می‌باشد. با این وجود کارشناسان لمو کیفیت و سلامت کلیه غذاها را قبل از قرار گرفتن روی سایت از هر لحاظ بررسی کرده و در صورت تایید، اجازه نمایش روی سایت را میدهند.
 4. در طول زمان، غذاها به صورت تصادفی توسط تیم کنترل کیفی لمو بررسی شده و همچنین کارشناسان ما به سلامتی کدبانوها و بهداشت منازل آنها از طریق بازدیدهای سرزده نظارت میکنند.
 5. کلیه کدبانوهای فعال در لمو ملزم به دریافت کارت سلامت و بهداشت میباشند.

 

سفارش:

 1. لطفا در هنگام وارد کردن اطلاعات از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و آدرس دقت لازم را بفرمایید. در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.
 2. در حساب کاربری شما، امکان وارد کردن چندین آدرس وجود دارد در نتیجه نیازی به ایجاد چند حساب کاربری برای هر آدرس ندارید و هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری می باشد.
 3. در خصوص ایجاد تغییرات احتمالی در سفارش شما، همکاران ما با شماره ثبت شده در پروفایل شما تماس خواهند گرفت. در صورتی که جوابگو نباشید، سایت مسئولیتی در برابر مشکل پیش آمده قبول نمی نماید.
 4. بعد از ثبت و پرداخت مبلغ سفارش، رسید و شماره پیگیری سفارشتان از طریق ایمیل و SMS ( درصورتی که کاربر SMS های تبلیغاتی خود را عیر فعال نکرده باشد ) به اطلاع شما خواهد رسید که در موارد دیرکرد و یا عدم تحویل سفارش، قابل استفاده می باشد.

 

پرداخت :

 

 1. کلیه پرداخت ها از طریق درگاه های مجاز بانکی ( شاپرک) انجام میپذیرد .
 2. مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می‌باشد. در صورت بروز مشکل، مبلغ پرداختی حداکثر تا 72 ساعت کاری از زمان پرداخت به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
 3. پرداخت هزینه سفارشات به صورت کارت به کارت ( ارسال فیش بانکی ) امکان پذیر میباشد و در صورت انتخاب روش فوق زمان تایید و ثبت سفارش با تاخیر و بعد از تایید فیش بانکی ارسال شده انجام میپذیرد .

 

 

لغو سفارش:

 1. اگر تصمیم به لغو سفارش گرفته اید لطفا فورا و بصورت تلفنی با پشتیبانی تماس بگیرید. اگر سفارش در حال آماده شدن باشد و یا سفارش ارسال شده باشد، امکان لغو سفارش وجود نداشته و مبلغ سفارش غیرقابل بازگشت خواهد بود
 2. اگر سفارش شما به موقع لغو شود، مبلغ سفارش حداکثر پس از 48 ساعت کاری به حساب شما بازخواهد گشت.

ارسال:

 1. لمو در حال حاضر در سراسر شهر تهران سرویس دهی میکند. ارسال سفارشات از طریق پیک انجام میشود و بسته به مبلغ سفارش روی هزینه ی ارسال طبق جدول و توضیحات داده شده در صفحه ارسال تخفیف در نظر گرفته میشود. در ضمن لمو این اختیار را دارد که این مبالغ را در آینده تصحیح نماید
 1. کاربر موظف است در زمان تحویل غذا، تعداد و نوع غذاهای دریافتی را کنترل نماید و در صورت هر گونه مغایرت، در حضور پیک با پشتیبانی تماس بگیرد.
 2. زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده و این امکان وجود دارد تا تحت تاثیر شرایط خارج از کنترل لمو این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد که در این صورت هزینه پرداختی شما مسترد خواهد شد
 3. اگر کاربر در حین سفارش در آدرسی که مشخص کرده است نباشد سفارش به هیچ عنوان به جای دیگری که حضور دارد تحویل داده نمی شود و مسئولیت تمامی مشکلاتی که از این نظر پیش خواهد آمد بر عهده کاربر خواهد بود.

 

تمامی قوانین تا زمانی که در سایت لمو نمایش داده می‌شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما، این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه می‌شود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید.

استفاده از محتوای موجود در لمو تنها برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.